تاثیر نام خوب و بد بر روی مولکول های آب

 

سوال:آیا نام خوب و بد بر روی مولکول های آب تاثیر دارد؟

قبل از جواب به سوال لازم است که به این مساله اشاره کنیم که در بسیاری از موارد مخصوصا نوشابه کوکاکولا که بحثش گذشت وقتی آرم نوشابه را روبروی آینه قرار می دهیم نوشته لامحمد لا مکه ظاهر می شود حال سوال این است که چه لزومی دارد که چنین مواردی بر روی بطری نوشابه حک شود؟

 

در بحث گذشته در رابطه با تاثیر نماد روی افکار عمومی بحث کردیم لذا در این بحث صرفا به تاثیر نام خوب و بد بر روی آب می پردازیم

 

شاید شما هم گاها در آپارات و جاهای دیگه کلیپ هایی مشاهده کرده باشید که مثلا بر روی بطری آبی الله نوشته شده و در بطری دیگر ابلیس نوشته شده که آبی سالم مانده است که نام الله روی بطری نوشته شده است آیا به نظر شما این امر حقیقت دارد؟

دکتر شاهین فرهنگ در صحبتی که داشت فرمود:هر چه که اسلام ۱۴۰۰ سال پیش گفته دانشمند ها الان دارند به این حقایق دست میابند!خداوند می‌فرماید:هرآن چه در زمین و آسمان است مرا تسبیح می‌كند.

هر ذره‌ای در عالم هستی دارای ادراک و درک و فهم و شعور است.

آب اهانت و فحش را می‌فهمد. آب تفاوت قائل است بین فكر مثبت و فكر منفی.

آب تفاوت قائل است بین نوشته مثبت و نوشته منفی.

این در حالی است که ماسارو ایموتو  نویسنده ژاپنی که به دلیل ادعاهایش در مورد بلور یخ شناخته شده است. او معتقد بود که مولکول های آب در مقابل کلمات و افکار انسان ها عکس العمل نشان می دهند. به این ترتیب که در مقابل افکار یا کلمات مثبت، شکل های منتظم و زیبا و در مقابل افکار یا احساسات منفی، شکل های نامنتظم و زشت ایجاد می شود.

البته باید توجه نمود که نظریه این محقق ژاپنی تاکنون از سوی مؤسسات علمی فیزیکی و زیست‌شناسی مورد تأیید قرار گرفته است، مبتنی بربررسی نمونه‌های فراوانی از کریستال‌های منجمدشده آب و مقایسه آن با یکدیگر است.

 

شاید این مطلب هم مفید باشد

متن سخنرانی در رابطه با صبر